12/08/13 19:55

Арсенал стъпи накриво срещу Евертън, но увеличи аванса си пред Ливърпул и Челси

Арсенал стъпи накриво при домакинството си на Евертън и мачът между двата отбора от 15-я кръг на Премиършип завърши 1:1. „Артилеристите“ пропуснаха идеална възможност да увеличат преднината си пред втория и третия в класирането – Ливърпул и Челси на седем точки. Сега аванса на „топчиите“ пред преследвачите му е пет точки. Двата отбора играха равностойно през първото полувреме, като двамата вратари направиха няколко решаващи спасявания. Срещата на „Емирейтс“ вървеше без голове почти до самия край на мача. Арсенал обаче успя да излезе напред в ре...