12/12/13 22:17

Уигън приключи европейската си одисея, словенци заеха второто място в групата

Английският Уигън Атлетик отпадна от Лига Европа, след като загуби последния си мач от груповата фаза на турнира. „Латикс“ паднаха с 1:2 като гост на Марибор и така останаха на последното място в група D на надпреварата. Именно Марибор зае второто място в крайното подреждане и е един от потенциалните съперници на българския шампион Лудогорец, който безпроблемно оглави своята група. Гостите от Англия поведоха в резултата три минути преди края на първата част, когато бе точен Жорди Гомес, но точно тогава започнаха и истинските проблеми за тях. Ощ...