12/14/13 21:41

Гуардиола недоволен: Днес съзнанието ни бе заето със Световното клубно първенство

Треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола смята, че играчите му днес са били разсеяни от мисълта за предстоящите мачове от Световното клубно първенство и това си е проличало при победата с 3:1 над Хамбургер. В Мароко баварците ще се опитат да завоюват четвърта титла за 2013 година, като днес стана ясен съперникът им в полуфиналите – китайският Гуангжу Евъргранд. „Байерн заслужава поздравления за чудесната година“, каза Гуардиола. „През второто полувреме имахме проблеми, защото прекалено лесно давахме топката на съперника. Трябва да коригираме ...