12/26/13 19:13

3 минутки за Тонев при загуба от Кристъл Палас, Бербатов не игра за Фулъм

Българският национал Александър Тонев се появи три минути преди края на двубоя срещу Кристъл Палас, който бирмингамци загубиха нелепо в продължението на срещата. Българското крило започна мача на пейката и се появи като смяна в 87-ата минута, когато замени Андреас Вейман при резултат 0:0. Когато по всичко личеше, че двубоят ще завърши без голове, гостите от Лондон съумяха да реализират в заключителните секунди чрез Дуайт Гайл. Домакините определено нямаха никакво време за отговор, а съставът на Кристъл Палас взе ценни три точки в борбата си за ...