01/06/14 00:16

Монако с драматична победа срещу слабак за Купата на Франция

Монако бе близо до голяма излагация в турнира за Купата на Франция. Милиардерите победиха много трудно последния в класирането на трета френска лига Ван с 3:2 като гости и по този начин се класираха за 1/16-финалите на надпреварата. Домакините изненадващо повеждаха на два пъти през първото полувреме чрез Хендрик Сакен и Яник Агемон като и в двата пъти Монако изравняваше чрез Радамел Фалкао и Джеймс Родригес. Вторият в Лига 1 все пак стигна до победата в 86-та минута след попадение на влезлия като резерва Яник Ферейра Караско.