01/08/14 23:26

ПСЖ продължава напред за Купата на Франция, Ибрахимович с хеттрик

Хеттрик на Златан Ибрахимович помогна на Пари Сен Жермен да продължи напред за Купата на Франция. В мач от 1/32-финалите парижани победиха като гости Брест с 5:2, а Ибра бе в центъра на вниманието в двубоя. Шведският национал имаше 23 гола в 24 мача през сезона, но направи попаденията си повече от двубоите, благодарение на трите гола срещу Брест. Той откри резултата след само 10 минути, възползвайки се от центриране на Максуел. Тиаго Мота удвои аванса на гостите 5 минути по-късно. Брест върна едно попадение в 33-а минута, когато Беноа Лесомиер ...