01/12/14 18:20

Ман Сити взе трудна победа в Нюкасъл

Манчестър Сити записа много ценна победа с 1:0 срещу Нюкасъл на не особено гостоприемния „Сейнт Джеймсис Парк“ в мач от 21-вия кръг на Премиършип. Единственият гол в двубоя реализира Един Джеко, който бе точен още в 8-а минута. Босненецът се възползва от успореден на голлинията пас от страна на Александър Коларов и засече перфектно във вратата за 1:0. Двубоят продължи равностойно, а в 34-а минута домакините стигнаха до страхотно попадение, което обаче не бе зачетено от съдията. Шейк Тиоте отправи страхотен диагонален удар извън наказателното по...