01/17/14 13:59

Нефтохимик срещу Хасково в дербито на четвъртфиналите за Купата

Отборите на Нефтохимик 2010 и Хасково ще играят един срещу друг в четвъртфиналите на тазгодишното издание на турнира за Купа България по баскетбол при жените. Това отреди тегленият днес жребий. Единственият сигурен участник в четворката е носителят на трофея Дунав 8806. Четвъртфиналите ще се играят на разменено гостуване на 13-и и 20-и февруари, а домакин на втория мач е отборът с по-предно класиране. Финалният турнир за Купата на страната при баскетболистките е на 8-и и 9-и март. Четвъртфинали: Левски - Берое Стара Загора Монтана 2003 - Рилски...