01/18/14 23:25

Роджърс: Важното е, че все пак спечелихме точка

„Не показахме най-доброто от себе си, но важното е, че взехме нещо от този мач“, сподели мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс след спечелената точка при домакинството на Астън Вила. „Червените“ изиграха разочароващо първо полувреме на „Анфийлд“, в което инкасираха две попадения, но в крайна сметка с гол в продължението на първата част и точно изпълнена дузпа през второто полувреме, Ливърпул стигна до точката. „Не играхме добре, но най-добрия начин, но най-важното е, че все пак спечелихме нещо от този мач. Отново показахме невероятен характер,...