01/21/14 23:41

Римската глутница оглозга шампиона Юве, Рома на полуфинал за Купата

Рома взе своеобразен реванш срещу шампиона на Италия Ювентус, като го отстрани на 1/4-финал за Купата на Италия с минималното 1:0. Единственото попадение в мача отбеляза Жервиньо десетина минути преди края на двубоя, който буквално възпламени „Олимпико“. Домакините имаха огромно надмощие през първата част, в която показаха пределна решимост да се реваншират пред феновете си за шампионатното поражение от „бианконерите“ с 0:3. Затова известна заслуга имаше и Антонио Конте, който атакува „Олимпико“ с част от играчите, които по-рядко получ...