01/22/14 07:34

Дунав отпадна от турнира за Купата на България

Отборът на Дунав отпадна от турнира за Купата на България по волейбол. В двубой от първия кръг в надпреварата русенският състав загуби от тима на УНСС. След близо 2 часа игра и поредица от обрати в резултата, Дунав отстъпи с 2:3 гейма в София. В отделните части: 18:25, 25:23, 25:22, 18:25 и 4:15. Началото на срещата беше равностойно. Домакините взеха аванс от няколко точки в средата на гейма, което беше решаващо за крайния изход на първата част. Съставът на УНСС затвори гейма при 25:18. През втората част русенският тим поведе с 8:4 на първото...