01/25/14 22:54

Валенсия и Еспаньол не успяха да се победят

Отборите на Валенсия и Еспаньол не успяха да се победят в мач от 21-я кръг на Примера дивисион и завършиха 2:2. По този начин двата тима продължават да се преследват в средната зона на класирането на испанския шампионат. Еспаньол заема 8-о място с 25 точки, докато Валенсия е на 9-а позиция с 24. Лидер е Реал Мадрид с 53, преди да са се изиграли всички срещи от кръга. Двубоят започна много вихрено, като още преди почивката зрителите видяха цели четири попадения. Още до седмата минута двата тима си размениха по един гол. Еспаньол поведе в 3-та ми...