02/01/14 22:06

Кабай след дебюта: Дано в края на сезона имаме поводи за радост

Новото попълнение на Пари Сен Жермен Йоан Кабай бе щастлив от своя дебют за тима. Снощи френският национал записа първи мач за столичани, като се появи на смяна след почивката при успеха с 2:0 над Бордо. Бившият ас на Нюкасъл бе много близо до това да ознаменува дебютния си двубой с гол, но изстрелът му с глава срещна гредата. „Щастлив съм, че се появих на терена. Спечелихме и се надявам да имаме още много мачове като този. Почти вкарах, но ударих греда. Топката за малко да влезе, но по-важното е, че победихме и да запазим инерцията си в първен...