02/01/14 23:16

Лукойл надви Балкан като гост

Лукойл Академик спечели дербито на кръга в мъжката Теси НБЛ. Шампионите гостуваха в Ботевград на Балкан и спечелиха с резултат 88-73. Те изиграха по-силно последните 15 минути на срещата и така си върнаха за загубата в Правец по-рано през сезона. С успеха Лукойл Академик вече е с баланс 13-1, докато Балкан е с 10-4 и дели третото място с Левски. Следващата седмица шампионите посрещат точно Левски, докато ботевградчани гостуват на Черноморец, предаде bgbasket.com. Първата част на мача вървеше равностойно и откъсвания нямаше. Малко след началото ...