02/01/14 19:12

Стоук нанесе осмо поражение на Юнайтед във Висшата лига

Отборът на Стоук Сити нанесе осмо поражение на Манчестър Юнайтед от началото на сезона във Висшата лита. След успеха си в миналия кръг над Кардиф с 2:0, днес възпитаниците на Дейвид Мойс отново разочароваха и допуснаха загуба с 1:2 на „Британия“. И двата гола за успеха на домакините бяха дело на бившия халф на Ливърпул Чарли Адам. Голът на утехата за „червените дяволи“ пък реализира Робин ван Перси. Феновете на "червените дяволи" имаха възможност да видят за първи път как Хуан Мата, Робин ван Перси и Уейн Рууни започват от първата минута заедно...