02/05/14 21:37

Стоилов: Опитваме различни варианти, за да изберем най-добрия

Старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов отправи забележки към динамиката в играта на отбора след загубата от Енисей с 1:2. Ето как наставникът на "жълто-черните" коментира представянето на отбора в контролата с руснаците: "Дано тази контролна среща да подейства отрезвително. Най-притеснителното за мен е, че създаваме прекалено малко голови положения, които освен това не реализираме. През първото полувреме играхме бавно и мудно, без достатъчно агресия, особено в атака. Допуснахме и две индивидуални грешки, от които се получиха головете в наша...