02/08/14 22:25

Галанис посвети победата над Левски на Стойков

„Първо, трябва да посветим победата на посланика на вашата страна в баскетбола- Тодор Стойков. Ако децата следват пример му, те ще вървят само нагоре”, заяви старши треньорът на баскетболния Лукойл Академик Димитрис Галанис след успеха над Левски в дербито на кръга в Националната лига. „Беше трудно да поддържаме концентрацията на отбора след победата над Балкан и церемонията преди мача. Затова през първото полувреме не играхме добре в защита и дадохме възможност на Левски да остане в мача. През второто полувреме играхме по-добре в защита, контр...