02/08/14 19:02

Лудогорец удари руски гранд в края

Лудогорец постигна престижна победа срещу един от най-силните руски отбори в момента Локомотив Москва. Българският шампион си върне за загубата през миналата година като надигра руснаците с 2:1. В състава на Локомотив личаха имената на Роман Павлюченко, Ласана Диара, Ведран Чорлука и още няколко руски национала. Двата отбора направиха равностойно първо полувреме, но през второто българският шампион диктуваше събитията на терена. Даниел Абало вкара първия гол в 11-та минута, Локомотив изравни след фаул в 71-та чрез Ткачев, а победното попадение ...