02/11/14 22:45

Кан изхвърли Монпелие за Купата на Франция

Отборът на Кан отстрани тимът на Монпелие от 1/8 финалите на турнира за Купата на Франция. В предишния кръг съставът на Монпелие се разправи с шампиона Пари Сен Жермен, но днес допусна изненадваща загуба от скромния Кан. Домакините стигнаха до успеха в продължението на мача, когато падна единственият гол в срещата. Той обаче се оказа от решаващо значение за крайния изход на мача. В герой за Кан се превърна Зобири в последната 120 минута. Късметът също бе на страната на футболистите на Кан. Още в 102-ата минута Монпелие стигна до дузпа, но М'Бай...