02/13/14 00:30

Бербатов изригна и класира Монако на 1/4-финалите на Купата на Франция

Димитър Бербатов класира Монако за четвъртфиналите на Купата на Франция. Монегаските стигнаха до изключително драматична победа с 1:0 след продължения при гостуването си на Ница и продължават напред в турнира. Бербатов влезе в игра през второто полувреме и вкара единственият и победен гол за тима от Княжеството в 114-та минута. През първата част Монако имаше териториално превъзходство, но така и не успя да застраши сериозно вратата на "орлетата". Домакините играха с човек по-малко от 47-та минута, след като Тимоти Колоджйешак бе изгонен с дирек...