02/15/14 23:18

Българите със загуби в Белгия

Отборът на Костадин Хазуров Лиерс записа поражение с 0:1 като домакин на Генк в мач от 26-я кръг на първентсвото на Белгия. Българският футболист се появи в игра едва в 85-та минута, но вече бе късно да спасява състава от поражение, след като малко преди това Лиерс бе допуснал гол. Другият българин в елита на Белгия – Иван Бандаловски също усети вкуса на поражението. Неговият Льовен загуби също с 0:1 от Беверен. Бандаловски записа пълни 90 минути на терена. Льовен остава в опасната зона на изпадащите – на 15-о място с 23 точки, от 16 тима в пър...