02/15/14 21:24

Мохиканите от Балкан завършиха успешно втория дял от НБЛ

Балкан се наложи над Берое с 86:70 в последния мач от последния кръг във второто завъртане от Националната баскетболна лига. Продължавайки да носят новите си прически, тип мохикан, „зелените” от Ботевград нямаха проблеми срещу съперника си, който остава последен в класирането, и държаха преднина от десетина точки през целия мач. Балкан завършва този етап като трети в подреждането, след Лукойл Академик и Черно море. През второто полувреме домакините увеличиха аванса си до 24 точки, който Берое успя да намали до 13 в средата на последната четвърт...