02/18/14 19:35

Балкан с трета поредна победа в Балканската лига

Балкан записа трета поредна победа в Балканската лига, с 96:69 срещу македонския Куманово. Баскетболистите на Александър Тодоров нанизаха 45 точки само за първите 15 минути и имаха 20 точки аванс още след първата четвърт. Въпреки че загубиха следващите две части с по две точки, това далеч не стопи преднината на ботевградчани. Те търсеха убедителен успех, за да имат предимство в преките мачове, след загубата в Македония, и го постигнаха, с крайните 30 точки разлика. Борбата под коша бе чувствително в полза на Балкан, а стрелбата също вървеше дос...