02/28/14 16:05

Анди Мъри застава на пътя на Гришо към финала рано в събота

Световният номер 7 Анди Мъри е следващият съперник на нашия тенисист Григор Димитров в полуфиналите на турнира в Акапулко, Мексико. Шотландецът много трудно надигра Жил Симон с 1:6, 7:6 (4), 6:2 и записа своята 11-а поредна победа. Мачът между Гришо и шампионът на „Уимбълдън“ за 2013 година ще започне в събота сутринта не по-рано от 6 часа наше време. Британецът бе направо шокиращ в първия си сет срещу Симон, който много бързо отиде в сметката на французина. В следващия той отново изоставаше с 2:4 и 3:5, но съумя да изравни резултата и да спеч...