03/01/14 20:33

Сент Етиен наказа Монако, Бербатов с 10 минути игра

Сент Етиен победи Монако с 2:0 в дербито от 27-ия кръг на Лига 1. Българският футболист на "монегаските" Димитър Бербатив бе оставен на резервната скамейка и се появи в игра в последните 10 минути, когато крайният резултат вече бе оформен. Домакините започнаха мача силно и стигнаха до гол в 17-ата минута. След центриране от корнер топката стигна до Фабиан Лемоан, който с удар извън наказателното поле не остави шансове на Даниел Субашич. На почивката Клаудио Раниери извърши две смени, но Бербатов остана на пейката. Гостите направиха няколко проп...