03/07/14 14:34

Скиавоне прекъсна серията от загуби в Индиън Уелс

Бившата шампионка от „Ролан Гарос“ Франческа Скиавоне сложи край на негативната си поредица и спечели първи мач през настоящия сезон в първия кръг на турнира в Индиън Уелс. Италианката не успя да победи в откриващите си двубои на цели седем турнира досега, но на американска почва се справи с Мона Бартел от Германия с 3:6, 6:2, 6:2. Заради слабите си резултати Скиавоне се смъкна до номер 44 в света, като върховото и постижение до този момент е четвъртото място. За серията от поражения обаче има обяснение и то се крие в доста неблагоприятните жре...