03/14/14 00:04

Марио Гомес измъкна Фиорентина в Торино

С дебютния гол на Марио Гомес в Лига Европа Фиорентина измъкна ценно 1:1 срещу Ювентус в първия мач от италианския 1/8-финал в турнира. Артуро Видал бе извел домакините напред рано в двубоя, но германецът, който започна на пейката за „виолетовите“, напомни за най-добрите си години. „Бианконерите“ имаха преимущество почти през целия мач, ала Антонио Конте прибързано реши да пази крехката преднина. Двубоят в Торино започна прекрасно за домакините, които откриха резултата още в 3-ата минута. Квадво Асамоа стартира атака отляво, а кълбото стигна до...