03/21/14 23:56

Гълъбинов игра 80 минути при загуба на Авелино

Българският национал Андрей Гълабинов игра 80 минути за Авелино, но този път не успя да помогне на своя тим при домакинската загуба от Сиена в мач от италианската Серия Б. Единственият гол в мача падна през второто полувреме, когато точен бе Алесандро Росина. Попадението дойде в 63-ата минута, но въпреки оставащите минути до края, домакините не успяха да намерят верния път към гола. Загубата смъкна тима на Гълъбинов на осмата позиция, като дори утре, Авелино може да се окаже и на девето място, ако Чезена спечели домакинството си на последния Юв...