03/30/14 17:58

Лацио и Парма с реми, Верона спечели с 10 души срещу Дженоа

В среща от 31-ия кръг на Серия А Лацио победи Парма с 3:2 и така стопира леко битката на гостите за местата даващи право на участие в Европа. Сенад Лулич откри резултата за домакините в 15-ата минута, но Джонатан Биабиани изравни в 26-ата минута. През втората част удар на Мирослав Клозе донесе успеха на "орлите" в 67-ата минута. Гостите стигнаха до точката в 81-ата минута, когато Сиани си отбеляза автогол. До края на двубоя "лациалите" успяха да стигнат до успеха в 90-ата минута, когато Кандрева се разписа за 3:2. Торино надигра у дома Каляри с...