04/01/14 20:03

Нефтохимик и Монтана с победи в първите 1/4-финали

Нефтохимик 2010 (Бургас) победи гостуващия Рилски спортист (Самоков) със 75:56 (16:12, 17:13, 15:14, 27:17) точки в първи мач от четвъртфиналните плейофи на Националната баскетболна лига за жени. Така възпитаничките на Петко Маринов поведоха с 1:0 в серията. Играе се до две победи от три мача. Втората среща е на 3-и април в Самоков. Домакините водеха през всичките 40 минути, а две минути преди сирената преднината им бе 20 точки при 68:48. За победителките се отличи Глория Браун с "дабъл-дабъл" - 20 точки и 21 борби.15 точки реализира Борислава ...