04/01/14 00:41

Тибо Куртоа: Ще бъде хубаво, ако вкараме на Барса

Вратарят на Атлетико Мадрид Тибо Куртоа заяви, че ще бъде хубаво, ако „дюшекчиите“ успеят да вкарат гол на Барселона в първия четвъртфинален мач от Шампионската лигам ежду двата отбора. „Да вкараш гол при гостуване винаги е хубаво. Най-добре ще бъде да спечелим, но равенството също не е лош резултат. Дори загуба с 1:2 няма да бъде толкова лоша за нас“, коментира Куртоа. „Най-добре ще бъде да победим, както направихме срещу Милан“, добави белгиецът. „Барселона ще се стреми да вкара бърз гол. Те са наясно, че ние сме много силен отбор на „Висенте...