04/02/14 22:04

Балкан мачка Теодо цял мач, но взе само 4 точки аванс

Балкан мачкаше Теодо Тиват през целия мач от четвъртфиналните плейофи в Балканската лига, но накрая си тръгна само с четири точки аванс от Черна гора, след победата си със 75:71. Реваншът е следващата седмица в Ботевград, а Балкан има малка преднина след първата среща. Победител е този, който вкара най-голям общ брой точки от двата мача. "Зелените" водиха от началото до края на двубоя, и след много силно първо полувреме, на почивката водеха с 45:29. Цели 21 точки бе разликата в средата на втората четвърт, след четири поредни тройки, три от тях ...