04/02/14 21:21

Рома пречупи Парма и се доближи на 8 точки от върха

Рома взе отложения от 22-ия кръг на Серия А мач с Парма у дома. "Вълците" надделяха с 4:2 и се доближиха до лидера в класирането Ювентус. Мачът започна от деветата минута, в която беше прекъснат преди повече от месец заради обилния дъжд над италианската столица. Само три минути след началния сигнал на рефера Жервиньо откри резултата. Котдивоарецът се разписа на празна врата, след като преди това Матия Дестро беше треснал гредата и топката се върна към него. Още в следващата атака Жервиньо вкара още един гол, но той беше отменен заради засада. А...