04/04/14 23:24

Хамбургер с изключително важни три точки у дома

Отборът на Хамбургер ШФ записа важни три точки в битката за оставане в елита. Тимът се наложи на собствен терен с 2:1 над Байер Леверкузен в мач от 29 кръг на немската Бундеслига. Домакините поведоха още в 4-та минута на срещата. След майсторско двойно подаване с Рафаел ван дер Ваарт Хакан Чалханоглу реализира с прецизен удар от дъгата на наказателното поле за 1:0. След почивката обаче Байер Леверкузен успя да върне гола. В 58-та минута след добра атака през центъра на терена, Юлиан Бранд получи топката от Емир Спахич, стреля извън наказателнот...