04/06/14 21:21

Левски с трета победа, нанесе първа загуба на Черно море

Левски записа трета поредна победа и в същото време нанесе първа загуба на Черно море в първата седмица. „Сините“ се наложиха с минималното 1:0 при домакинството си на „моряците“ от 31-я плейофен кръг на А група, който се игра на стадион „Георги Аспарухов“. Победният гол в мача бе дело на Даниел Димов в 17-та минута. Левски вече трети пореден мач не допусна гол във вратата си. Мачът започна с минута мълчание в памет на служителя на Българския футболен съюз Слави Абаджиев. Първата ситуация в мача бе в 1-та минута пред вратата на Левски, когато В...