04/06/14 22:00

Севиля увеличи напрежението върху Атлетик и гледа към ШЛ

Севиля увеличи напрежението върху Атлетик Билбао и вече е много близо до четвъртото място, което дава право за участие в квалификациите на Шампионската лига. Андалусийци се наложиха с 4:1 при домакинството си на Еспаньол в мач от 32-я кръг на Примера дивисион, който се игра на стадион „Рамон Санчес Писхуан“. Първото опасно положение в мача бе пред вратата на Севиля в 5-та минута, когато Симао комбинира с Абрахам, който стреля, но Бето спаси. Севиля организира опасна атака в 11-та минута, когато Карлос Бака центрира към Пьотър Троховски, който с...