04/10/14 21:44

Дунав поведе с 1-0 в полуфинала срещу Хасково

Шампионът на България по баскетбол за жени Дунав 8806 започна с победа полуфиналната серия срещу Хасково 2012. Дунав победи със 79:70 точки, а втората среща е отново в Русе в петък от 18 часа. Още в началото домакините поведоха и в средата на първата четвърт се откъснаха със 7-8 точки напред. Те запазиха разликата до края на периода, а в началото на втория тя за първи път стана двуцифрена, пише bgbasket.com. На моменти преди почивката отборът на Хасково се приближи само на 5 точки, но след 20 минути игра Дунав водеше с 12. Домакините продължиха...