04/12/14 10:03

Венци Христов игра за Металург при победа над тима на Червенков

Българският нападател Венци Христов игра за своя Металург при победата над Севастопол, ръководен от родния специалист Ангел Червенков. Тимът от Донецк победи с класическото 3:0. Бившият играч на Берое се появи в 81-ата минута, като замени игралия в ЦСКА Жуниор Мораеш. Точно бразилецът беше открил резултата за Металург в 15-ата минута. След това последваха още две попадения до почивката, с които всичко беше решено. Те бяха дело на Алешандре в 18-ата и 36-ата минути. След почивката пък Жуниор Мораеш пропусна и дузпа. С тези три точки Металург Дон...