04/13/14 17:06

Митко Рангелов с цял мач при победа на Люцерн

Българският национал Димитър Рангелов игра цял мач за своя Люцерн при победата с 1:0 над Санкт Гален от 29-ия кръг на швейцарския шампионат. Единственото попадение дойде в 74-ата минута. Негов автор беше Хика за домакините и така им донесе важните три точки. Благодарение на тях, тимът на Люцерн се изкачи временно на четвъртата позиция. Активът на тима е 42 точки. Тази позиция дава право на участие в Лига Европа догодина, но надпреварата за нея е ожесточена. Санкт Гален също е в битката за нея, но сега изостана след това поражение. Тимът е с 40 ...