04/13/14 18:18

Порой от голове в Италия: Киево, Наполи и Интер бият с по 4

Дъжд от голове се изсипа в следобедните неделни мачове от 33-ия кръг на Серия А. Фиорентина победи с 5:3 като гост Верона, а Киево и Наполи победиха с по 4:2 съответно Ливорно и Лацио. Интер пък разгроми Сампдория с 4:0.В дербито между Наполи и Лацио освен 6 гола зрителите на "Сан Пауло" видяха и 7 жълти и 1 червен картон. Три попадения за победителите вкара Гонсало Игуаин. Сенад Лулич в 21-ата минута откри за гостите от Рим, но Дрис Мертенс възстанов равенството три минути преди почивката.В началото на втората част Лорик Цана бе изгонен, преди...