04/17/14 23:58

Барса и Реал на победа от Финалната четворка в Евролигата

Барселона и Реал Мадрид постигнаха очаквани победи в четвъртфиналните плейофи на Евролигата. Барса се наложи с 84:63 над Галатасарай, и взе втора от нужните три победи, за да продължи напред, към Финалната четворка. За разлика от първата среща, в тази Барса тръгна мощно и в първата част поведе с 21:8. Оттам до почивката вече домакините водеха с почти 20 точки, а през второто полувреме нищо не се промени. Брад Оулсън с 14 точки бе най-резултатен за Барселона, а Хенри Домеркант вкара 11 за Галатасарай. Реал Мадрид също поведе с 2-0 в своята серия...