04/17/14 15:06

Испанската телевизия с манипулация, ограби Пинто за MVP на финала

Испанската национална телевизия ТVE, която излъчи финала за Купата на краля, „ограби“ вратаря на Барселона Пинто във връзка с обявената анкета в социалните мрежи за MVP на мача. Веднага след гола на Анхел Ди Мария в 11-ата минута, с който Реал поведе в резултата, в социалните мрежи тръгна кампания резервният страж на каталунците, станал по принуда титуляр заради трайната контузия на Виктор Валдес, да бъде произведен в най-полезен играч на финала, каквото и да се случи. Кампанията бе подета от фенове, както на Барса, така и на Реал, а също и от ...