04/17/14 19:37

Севастопол на Червенков победи Таврия на Костов

Кримското дерби от 23-ия кръг на украинския шампионат противопостави и българските специалисти Ангел Червенков и Николай Костов. Те са начело съответно на местните ФК Севастопол и Таврия Симферопол. Тимът на Червенков победи с 2:0 и на практика се спаси от изпадане. Попаденията паднаха в двете полувремена. Сергей Кузнецов откри резултата в 38-ата минута, а Олександър Караваев уби интригата с втория гол в двубоя в 67-ата. За Таврия играха и тримата футболисти, които до края на миналата година се подвизаваха в родната А група. Това са Нуно Пинто,...