04/17/14 20:00

Славия почти се спаси след класика срещу Нафтата

Славия е все по-близо до спасението. "Белите" записаха важна победа над Нефтохимик с 3:0 в Несебър и запазиха преднината си пред Черноморец, който е последен под чертата. Попаденията за столичани паднаха след почивката. Звездите на тима Радослав Василев, Галин Иванов и Чавдар Янков бяха точни за така важния успех. Преди почивката пред двете врати почти нищо не се случи. Само гостите опитаха да затруднят Костадин Георгиев на два пъти, но не успяха. Головете започнаха да падат малко след началото на втората част. В 58-ата минута резултатът беше о...