04/17/14 23:02

Стяуа срещу Астра Гюргево на финала в Румъния

Стяуа Букуещ и Астра Гюргево ще играят на финала за Купата на Румъния. Първият и вторият в класирането в северната ни съседка, преодоляха съответно четвъртия и третия на полуфинал. В сряда, Астра отстрани преследвача си в първенството Петролул Плоещ, след победа с 2:1. Първата среща приключи при нулево реми. Тази вечер Стяуа отказа Динамо Букурещ, въпреки че "кучетата" стигнаха до равенство 1:1 на реванша. В първата среща Стяуа разби градския си съперник с 5:2 и това се оказа достатъчно за място във финала. Стяуа откри резултата и на реванша, с...