04/18/14 17:22

Кирил Котев: Не знам защо ми отмениха гола

Рожденикът днес Кирил Котев заяви, че първоначално не е разбрал защо съдията Вихрен Манев е отменил попадението му през втората част на мача с Литекс. Срещата на „Тича“ приключи при 1:1, какъвто и бе резултатът, когато бившият играч на Локомотив Пловдив и ЦСКА се разписа с глава. „За Литекс не знам, но ние играем всеки мач за победа. Доколко ни се получава, вие преценете. На този труден терен и в този сгъстен цикъл трябва да бъдем доволни“, каза ветеранът, който днес навърши 32 години. „Не знам защо ми отмениха гола, не разбрах какво стана. Пос...