04/18/14 17:35

Стойчо Стоилов: На Разпети петък разпънаха и Литекс върху кръста

Главният мениджър на Литекс Стойчо Стоилов се изказа изключително критично по адрес съдийството на Вихрен Манев, който ръководи мача между „оранжевите“ и Черно море във Варна (1:1). Шефът на ловчанлии бе категоричен, че реферът е ощетил жестоко тима му, като не е отсъдил две дузпи през първата част, а в същото време е свирил несъществуващ фаул, от който падна изравнителния гол на „моряците“. „Мисля, че днес загубихме 2 точки и то точно на Разпети петък ни разпънаха нас на кръста на футболна България. За това, което се случи във Варна, мога да к...