04/19/14 20:48

Хетафе с ненужен хикс срещу Леванте

Хетафе стигна само до равенство във важния си мач с Леванте. Мачът във Валенсия между двата тима завърши 0:0. Този резултат обаче никак не задоволява мадридския клуб, тъй като остава в зоната на изпадащите четири кръга преди края на шампионата. Иначе и двата тима имаха своите шансове за гол в този мач, но направиха пропуски. Жорди Суметра обаче не беше точен за домакините. За гостите пропуски направиха Педро Леон и Диего Кастро. В 83-ата минута те останаха и с човек по-малко след червен картон на Алексис Руано. Така с едната точка Леванте остан...