04/20/14 23:18

Фенербахче на точка от титлата след равенство в дербито с Бешикташ

Фенербахче се приближи на една точка от спечелването на титлата в турското първенство. „Фенерите“ изпуснаха да победят Бешикташ в дербито на Истанбул, което завърши 1:1. Двубоят от 30-я кръг на Суперлигата предложи много емоции, а Фенербахче пропусна идеална възможност да спечели титлата още при гостуването си на „суперорлите“. Муса Соу изведе Фенербахче напред в резултата в 24-та минута. Бешикташ успя да изравни резултата в 44-та минута след гол на Рамон. Бешикташ завърши мача с двама човек по-малко, след като Рамон бе изгонен за втори жълт ка...