04/20/14 19:34

ЦСКА Москва разби Кубан и запази шансове за титлата

ЦСКА Москва разби с 4:0 като гост Кубан Краснодар в мач от 26-я кръг на руското първенство. По този начин „армейците“ запазиха шансовете си в борбата за титлата четири кръга преди края на сезона. Ивелин Попов и Станислав Манолев играха 90 минути за Кубан, докато Георги Миланов игра цял мач при победата на ЦСКА. След края на мача Миланов и Попов си размениха фланелките. ЦСКА поведе в 38-та минута, когато след добра атака Зубер получи топката сам срещу Беленов и технично го преодоля, пращайки кълбото във вратата на Кубан. В 45-та минута Бугаев на...